PRAWASKAZANEGO.PL

Ładowanie...

O nas

Nasza kancelaria specjalizuje się wyłącznie w sprawach z zakresu prawa karnego. Od blisko 15 lat prowadzimy sprawy karne dbając o dobro i interes naszych Klientów, którym zapewniamy wsparcie merytoryczne we wszystkich rodzajach spraw karnych na każdym etapie postępowania.

Specjalistyczna wiedza w połączeniu z wieloletnim i różnorodnym doświadczeniem, pozwalają nam na prowadzenie nawet najtrudniejszych i skomplikowanych spraw karnych. Naszym Klientom gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście świadczonych przez nas usług adwokackich, które wynikają ze specjalizacji, a także prawdziwej pasji do wykonywanego przez nas zawodu. Wierzymy, że tylko zachowanie wysokich standardów w każdym aspekcie wykonywanej pracy, może prowadzić do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów.

Nasza praktyka w szczególności koncentruje się na sprawach, których otwarty katalog znajdą Państwo w dziale ,,PRAWA SKAZANEGO”.

Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Warszawie przy ul. Franciszkańskiej 8 lok. 2, gdzie do Państwa dyspozycji są adwokat Marcin Hilarowicz (ur. 1976, od 2005 roku prowadzi samodzielną praktykę adwokacką) oraz adwokat Michał Krysztofowicz (ur. 1974 r., od 2004 roku prowadzi od 2004 roku) należący do Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, absolwenci Wydziału Prawa i Administracja Uniwersytetu Warszawskiego.